AGISKO ENERGY GEL

DLACZEGO WARTO?

Żel Agisko jest innowacyjnym produktem, który dostarcza energii poprzez dwa szlaki metaboliczne. Jest to możliwe dzięki połączeniu różnych rodzajów węglowodanów z MCT, czyli średniołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi otrzymując tym samym unikalną formułę zwaną „paliwo agisko”

MCT stanowią klucz do długotrwałego działania żeli Agisko.
Są to tłuszcze, które podczas absorpcji są wykorzystywane przez organizm tak jak węglowodany, jednak ich wchłanianie następuje powoli, dzięki czemu stanowią niezwykle wydajne źródło energii nawet do godziny po spożyciu. Sprawia to, że mają wybitny wkład w dostarczanie niezbędnego podczas wysiłku paliwa zawodnikom w trakcie intensywnych treningów czy zawodów.

FORMUŁA ŻELU

Wyjątkowa formuła AGISKO ENERGY GEL gwarantuje stały dopływ energii koniecznej do intensywnej pracy mięśni podczas treningu. Pozwala trenować dłużej, lepiej i efektywniej bez obciążania układu pokarmowego.

Żele Agisko stosowane w odpowiednich dawkach, zapewniają ogromne korzyści sportowcom wyczynowym wspomagając gromadzenie glikogenu w mięśniach. Sprawia to, że zawodnik ma do wykorzystania dodatkowe zapasy glikogenu, podczas gdy w innym przypadku uległy by one wyczerpaniu.

AGISKO ENERGY GEL 16 PORCJI
AGISKO ENERGY GEL 15 PORCJI

ENERGY GEL 16 PORCJI - 135 zł

WRAZ ZE SPECJALNYM BIDONEM

SMAK: CYTRYNA

ZAMÓW PRODUKT

ENERGY GEL 15 PORCJI - 135 zł

15 WYGODNYCH SASZETEK

SMAK: CYTRYNA

ZAMÓW PRODUKT

SKŁAD ŻELU:

Składniki 100ml 1 porcja (37ml)
Wartość energetyczna 348 Kcal/1465 KJ 129 Kcal/541 KJ
Białko 0,03 g 0,01 g
Węglowodany 61,69 g 22,80 g
Węglowodany (w tym ryboza) 1,50 g 555 mg
Tłuszcze 11,23 g 4,15 g
Tłuszcze (w tym MCT) 11,01 g 4070 mg

Składniki: maltoza, polisacharydy, woda, maltorioza, mct, wyciąg z owoców, lecytyna sojowa, glukoza, d-ryboza, aromat, kwas cytrynowy, sorbinian potasu.

Instrukcja: dla lepszego rezultatu AGISKO ŻEL powinien być stosowany na 15-20 minut przed wysiłkiem i kolejno jedno opakowanie 37g co 60 minut wysiłku.

Opakowania: 37g (15 saszetek) i 600g (16 porcji) + dozownik

Smak: cytryna

Nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.

DLACZEGO AGISKO?

Czasem największym problemem w ukończeniu zawodów nie jest zmęczenie, czy kontuzja, a problemy żołądkowe powstające po spożyciu żeli, które zawierają wiele zbędnych i sztucznych dodatków. Dzięki naturalnym składnikom to ryzyko zostało zminimalizowane.

CO JEST WAŻNE PRZY DOBORZE ŻELI?

Przede wszystkim ich tolerancja. Następnym krokiem jest dostarczana ilość energii oraz objętość żelu. Żel powinien również dobrze smakować i mieć optymalną konsystencję, która nie będzie sprawiała problemu podczas startów. To największe problemy zawodników z żelami.

MAMY IDEALNE ROZWIĄZANIA

Naturalne składniki - Nie obciążają układu pokarmowego. Węglowodany + MCT - Paliwo Agisko, paliwo dla Twojego organizmu, którego działanie jest rozłożone w czasie. 37g/25ml i aż 128 Kcal - Najwięcej energii przy najmniejszej objętości. Jeden wystarcza na 45-60 minut wysiłku. Konsystencja, smak? Rozrób żel tak, żeby był najwygodniejszy dla Ciebie. Prezentujemy specjalnie stworzoną wersję 600g+bidonik, do którego zmieścisz aż 4 porcje żelu wraz z domieszką wody. Sprawdzony przez profesjonalistów i amatorów.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ?

Nie zapomnij o tym, że podczas startu jesteś poddany ciężkiej próbie. Wysokie tętno, szybkie tempo, warunki atmosferyczne. Każdy zawodnik to indywidualna jednostka. Pamiętaj, aby każdy z produktów AGISKO sprawdzić podczas treningu, abyś poznał reakcję organizmu i wiedział, w którym momencie użyć produktu, aby przyniósł zamierzone rezultaty.