AGISKO POLSKA

Firma AGISKO to obecnie lider na światowym rynku w produkcji naturalnych suplementów diety, przeznaczonych dla sportowców wyczynowych.

Dzisiaj dzięki trudom firmy AGISKO, możemy wybrać naturalne suplementy diety, nie zawierające zbędnych dodatków chemicznych i substancji pomocniczych. Większość produktów dostępnych na naszym rynku zawiera wiele nie potrzebnych sztucznych substancji (takich jak: konserwanty, barwniki, słodziki itp.), które wywołują niepożądane skutki w organizmie zawodnika.

AGISKO W AKCJI...

AGISKO YOUNG CLUB

Produkty marki AGISKO, dzięki najwyższej jakości naturalnym składnikom, nadają się idealnie dla zawodników, którzy mają szczególnie wrażliwe żołądki.

Dlatego też, AGISKO to idealne rozwiązanie dla młodych sportowców, dla których nie wskazane jest stosowanie substancji stymulujących układ nerwowy a jedynie produkty dostarczające naturalne źródła energii.

Na całym świecie firma AGISKO współpracuje z wieloma młodzieżowymi klubami sportowymi. Zapraszamy Państwa do przyłączenia się do akcji mającej na celu uświadomić młodym zawodnikom i przede wszystkim ich rodzicom jak ważne jest dostarczanie odpowiednich źródeł energii.

Chcemy pokazać że już teraz można zrobić to w sposób profesjonalny a co najważniejsze w naturalny. Nasze produkty nie zawierają sztucznych barwników, czy konserwantów. Węglowodany używane do produkcji wyrabiane są ze zbóż uprawianych ekologicznie.

Zapraszamy wszystkich młodych zawodników oraz rodziców do zadawania pytań oraz umieszczania komentarzy na naszym profilu na Facebooku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku medycyny sportowej, postaramy się skrupulatnie odpowiedzieć na każde z nich.

Przyłącz się do Nas, wspieraj trudy młodych sportowców!

NASI PARTNERZY

OPINIE O NASZYCH PRODUKTACH